fbpx

Дворівневі стелі

Ціна за встановлення

матеріали та робота

Замовник: Володимир, с.Малинськ, Березнівського р-ну.

Двоворівнева сходинка повністю копіює робочу поверхню на кухні. Кольори підбирались уже після встановлення кухонних меблів. Тому потрібно було тільки співставити відтінки, щоб усе відповідало задумці. Стеля була змонтована за 10 годин. Усі матеріали – ПВХ плівка, без гіпсокартону. Тут поєднувались матова структура полотен та глянцева.

Найбільш часто відвідуваною кімнатою у квартирі чи будинку, в яку ми заходимо пару разів протягом дня, являється кухня. Тим більше що саме  у цій кімнаті домогосподині проводять найбільше часу за готуванням їжі для усіх членів сім’ї. Важливу роль при оформленні цієї кімнати у будинку, чи квартирі відіграє стеля тому одним із чудових  різновидів стельового покриття є підвісна стеля на кухні.

Безсумнівним плюсом натяжної стелі на кухні є і те, що поверхня, на якій буде змонтована натяжна стеля не потребує попередньої обробки і вирівнювання. Натяжній стелі не страшна висока вологість і перепади температур.

Поверхня натяжної стелі екологічна і безпечна для застосування в будь-яких типах приміщення що підтверджується відповідними сертифікатами а при появі на ній забруднень її можна легко протерти за допомогою вологої губки.

Колір

Більше 100 кольорів та 20 структур

Гарантія

Від виробника

  • 12 років

Виконані роботи

Натяжні стелі у Рівному

7 років на ринку
Більше 7 тисяч клієнтів
12 років гарантія

Виклик

Маршрут

Facebook

Instagram

Замовити замір за місцем об'єкту

Продовжуйте заповнювати
Прямий зв'язок