fbpx

Матові натяжні стелі

Ціна за встановлення

матеріали та робота

Матові натяжні стелі. Догляд за матовими натяжними стелями.

Матові натяжні стелі. Догляд за матовими натяжними стелями. За останні роки в моду ввійшли натяжні стелі. Їх монтують не тільки в кімнатах, але і на кухні. Незважаючи на те, що вони просякнуті антистатичними і захисними засобами, приводити їх до ладу все одно доводиться. У житлових приміщеннях ця процедура здійснюється кілька разів на рік, а кухонний варіант вимагає регулярного миття натяжних стель, як правило, через кожні три місяці. Така прибирання не пов’язана з істотними витратами і не займає багато вільного часу. Головне – дотримуватися порад і рекомендацій фахівців, щоб досягти бажаного результату.

Всі натяжні стелі розрізняються між собою матеріалом, тому розділяють два їх види:

  • з полівінілхлориду (ПВХ);
  • на тканинній основі.

Останні за вартістю вище, але при їх монтажі використовується безшовний спосіб, що робить стелю більш естетичним. Але за кількістю колірних відтінків вони поступаються полівінілхлоридним аналогам. ПВХ-стелі в стані деякий час утримати воду, Якщо вас почали топити сусіди.

Установка натяжних стель схожа з натягом великого полотна для малювання. Але вода може залишити плями на тканині, які практично неможливо прибрати, тому доводиться при настанні такої ситуації повністю замінювати натяжної стелі на новий, що тягне за собою додаткові істотні витрати.

Використання при створенні натяжних стель полівінілхлориду, які просто іменуються плівковими, перевершують тканинні тим, що вони можуть приймати самі нехитрі форми, мають різноманітні фактурами, кольоровою гамою. З них виходить унікальне зоряне небо в нічний час доби або імітація денного неба. Ця краса відбувається тому, що використовується якісна фотодрук на плівці і правильне розміщення на стелі освітлювальних приладів.

Вони мають як свої достоїнства, так і недоліками. Правила приведення їх у порядок також різняться. Тому перш, ніж зупинятися на тому чи іншому варіанті натяжних стель, необхідно уважно ознайомитися з інформацією про них.

Від того, в якому приміщенні ви зібралися робити прибирання, залежить і те, якими засобами та інструментами вам належить користуватися. Основне джерело збору пилу, як правило, передпокій, спальня, вітальня кімната, Де мешканці та їхні гості проводять більшу частину часу. Зняти її зі стелі можна, використавши суху м’яку ганчірочку. Принцип витирання пилу ви вибираєте самі. Це можуть бути як кругові рухи, так і паралельні від однієї стіни до іншої. Пил необхідно видаляти постійно, як тільки вона з’явилася на стельової поверхні.

Пил можна витерти м’якою сухою ганчіркою (Матові натяжні стелі. Догляд за матовими натяжними стелями)

Що стосується кухні, То це приміщення упорядковується із завидною регулярністю. У зв’язку з постійним приготуванням їжі, навіть при наявності витяжки, кіптява і гар осідають на натяжній стелі. Там же виявляються бризки від масла. Для очищення поверхні від забруднення, як правило, застосовуються спеціальні миючі засоби. Але за ними необхідно бігти в магазин. А можна скористатися підручними засобами, які є в кожному будинку. Йдеться про пральному порошку, який добре розчиняється в теплій водичці. Цим рідким розчином добре вимивається стельове покриття.

Корисна інформація! Набагато безпечніше для полотна мити натяжна стеля руками, ніж шваброю.

Щоб не витрачати багато вільного часу на чистку натяжних стель, необхідно врахувати наступні поради:

  • Для відновлення початкового зовнішнього вигляду та гарного блиску, натяжна стеля після вологого прибирання варто протерти м’якою ганчіркою, на яку нанесено декілька крапель медичного або нашатирного спирту. При відсутності вдома цих розчинів можна скористатися звичайною горілкою. В кінцевому підсумку стелю протирається замшею або мікрофіброю.
  • Протирати стелі не слід круговими рухами. Це може привести до появи розлучень. Правильно водити ганчіркою зліва направо. При наявності швів ні в якому разі не можна проводити ганчіркою поперек них, а тільки уздовж.
  • Позбавтеся від ювелірних прикрас з рук. Це загрожує нанесенням пошкоджень натяжної стелі.
  • У кухні при приготуванні їжі вживайте витяжку. Тоді кіптява менше буде осідати на стелі. У процесі смаження намагайтеся сковороду закривати кришкою, щоб бризки жиру не летіли вгору.
  • Як тільки ви помітили на стелі брудні плями, необхідно відразу ж їх видалити. В іншому випадку вони можуть в’їстися в тканину, і їх видалення буде практично нереальним.

Колір

Більше 100 кольорів та 20 структур

Гарантія

Від виробника

  • 12 років

Виконані роботи

Натяжні стелі у Рівному

7 років на ринку
Більше 7 тисяч клієнтів
12 років гарантія

Виклик

Маршрут

Facebook

Instagram

Замовити замір за місцем об'єкту

Продовжуйте заповнювати
Прямий зв'язок