fbpx

Найважливіші комплектуючі для натяжних стель

Ціна за встановлення

матеріали та робота

На жаль, не всі знають, що при встановленні натяжної стелі, використовують допоміжні матеріали. Сьогодні ми розповімо Вам про найважливіші комлектуючі для натяжних стель, якими користуються майстри.

Профіль. Встановити натяжну стелю – це збудувати повноцінну конструкцію, де профіль є основним елементом. Саме на профіль, який розташовують по периметру усієї кімнати, фіксують полотно. На сьогодні, використовують алюмінієвий та пластиковий профіль, проте дедалі частіше відмовляються від першого. Звісно використання того чи того профілю залежить від багатьох чинників, а саме: масштаб полотна, дефекти стін та різноманітні дизайнерські рішення. Перерахувати найважливіші комплектуючі для натяжних стель неможливо без згадки про профіль.

Профіль

Термокільця. Натяжні стелі чутливі до надмірного нагрівання, тому при встановленні точкових чи звичайних світильників, використовують термокільця. До того ж, якщо прорізати полотно не встановивши  термокільце, матеріал може неочікувано порватися.  Вони бувають різної форми та розміру – круглі та квадратні. Не дивлячись на те, що термокільце доволі маленький елемент, від його якості залежить надійність усіє конструкції.

Термокільця квадратної та круглої форми

Платформа для монтажу світильників. Не менш важливим складником є платформа для монтажу світильників. Саме за допомогою цього елементу майстер з встановлення натяжних стель зуміє прикріпити обрану Вами люстру чи світильник. Переважно використовують універсальні платформи, проте за потреби виробляють індивідуальні.

Платформи для монтажу світильників

Вставка LTG. Вставку LTG використовують на завершальному етапі, коли потрібно замаскувати щілину між стіною та натяжною стелею. Для цього обирають плінтус або маскувальну стрічку. Вставка допомагає приховати нерівності, уникнути яскраво вираженого переходу.

Вставка LTG

Ми згадали всі найважливіші комплектуючі для натяжних стель, які використовує компанія “Priori”.

Колір

Більше 100 кольорів та 20 структур

Гарантія

Від виробника

  • 12 років

Виконані роботи

Натяжні стелі у Рівному

7 років на ринку
Більше 7 тисяч клієнтів
12 років гарантія

Виклик

Маршрут

Facebook

Instagram

Замовити замір за місцем об'єкту

Продовжуйте заповнювати
Прямий зв'язок