fbpx

Шпалери чи натяжна стеля?

Ціна за встановлення

матеріали та робота

Під час ремонту інколи виникає питання: “Спершу клеїти шпалери чи встановлювати натяжну стелю?”. Особливо ця дилема пригнічує людей, які не займалися раніше ремонтними роботами. Як в одному, так і в другому варіанті є свої плюси та мінуси.

Спершу шпалери. Цьому варіанту обробки стін віддають перевагу тоді, коли бояться забруднити натяжну стелю. Вважаємо, що цей страх цілком виправданий: натяжне полотно вкрай легко забруднити. До того ж, встановлюють натяжну стелю поетапно: насамперед роблять замір, виготовляють багети й полотно потрібних розмірів. Фактично від візиту технолога до того, як полотно буде готове Від візиту технолога й до того, як полотно буде готовим може пройти тиждень. Тобто є достатньо часу для того, щоб обробити стіни.

Є й противники проведення таких робіт, які наводять низку різноманітних аргументів:

Для встановлення багетів монтажники роблять перфоратором отвори, пилюка з яких може усе забруднити. Зрозуміло, що при використанні перфоратора виникає велика кількість пилу. Проте уже оздоблені стіни можна прикрити плівкою, що вбереже їх від забруднення.

Щоб встановити ПВХ-полотно треба прогріти приміщення до +60°, що може призвести до відклеювання шпалер. Та цю проблему можна легко вирішити – проводити монтаж натяжної стелі після того, як стіни просохнуть.

Якщо ж оцінювати відсторонено, то краще спершу клеїти шпалери. Проблем можна уникнути, всі ризики мінімізувати. І головне – якщо щось піде не так, то проблему можна буде виправити.

Колір

Більше 100 кольорів та 20 структур

Гарантія

Від виробника

  • 12 років

Виконані роботи

Натяжні стелі у Рівному

7 років на ринку
Більше 7 тисяч клієнтів
12 років гарантія

Виклик

Маршрут

Facebook

Instagram

Замовити замір за місцем об'єкту

Продовжуйте заповнювати
Прямий зв'язок