fbpx

Ціна за встановлення

матеріали та робота

Натяжні стелі зі швами (РОЗДІЛОМ) та їх особливості

Спайка швів на натяжних стелях може здійснюватися по двох поширених причин:

– якщо полотно має невелику ширину та не підходить для великого приміщення;

– якщо за задумом дизайнера полотно складається з декількох кольорів та фактур.

Можете не сумніватися, що в першому і в другому варіанті результатом Ви будете дуже задоволені. На однотонної поверхні шви не будуть кидатися в очі, а от на двокольоровому варіанті стелі вони взагалі будуть непомітні.

Дуже популярним рішенням двоколірного стелі є варіант, коли одна частина темна (синя, коричнева, зелена, червона), а друга частина – біла. При цьому вони можуть бути з’єднані прямою або хвилястою лінією.

У дизайні сучасних інтер’єрів натяжні стелі з спайкою застосовуються повсюдно. Завдяки такому рішенню інтер’єр стає оригінальним і незвичайним.

Натяжні стелі відмінно впишуться в будь-який інтер’єр та стиль. На поверхні, створеної завдяки двом кольорам,красиво будуть виглядати точкові світильники, що стане додатковим акцентом.

З допомогою спайки швом можна зробити натяжний полотно з трьох і більше кольорів, що буде виглядати оригінально.

Замовити натяжні стелі Ви зможете у компанії “PRIORI” за доступними цінами. Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас і допоможуть підібрати ідеальне полотно під Ваш інтер’єр.

Для того, що б задовольнити всі побажання замовників, ми вдаємося до споювання полотен, що б натяжна стеля вписався в приміщення будь-якого розміру.

Шов, зроблений якісно, з урахуванням всіх технологій буде протягом тривалого часу радувати Вас своєю практичністю (він не порветься). Гарантія на натяжні стелі 10 років.

Завдяки подібній технології, з’являється можливість поєднувати різні відтінки полотна. Вийде зробити не тільки два, а й три і більше колірних рішень. Головне правильно вибрати кольору.

Крім квітів, можуть відрізнятися і фактури полотен. Найбільш популярне поєднання матового і глянсового стелі. Таким чином, можна вигідно зонувати приміщення. Наприклад, над ліжком у дитячій кімнаті можна розмістити натяжна стеля “зоряне небо”, а ось над робочою – відмінно буде виглядати більш спокійне полотно. На кухні над плитою практично темне полотно, а ось над столом можна розмістити світла стеля.

Шовні натяжні стелі можуть поєднуватися з сучасними дизайнерськими задумами. Натяжні стелі зі швами стануть частиною стилю поп-арт, мінімалізм, модернізму та футуризму.

Колір

Більше 100 кольорів та 20 структур

Гарантія

Від виробника

  • 12 років

Виконані роботи

Натяжні стелі у Рівному

7 років на ринку
Більше 7 тисяч клієнтів
12 років гарантія

Виклик

Маршрут

Facebook

Instagram

Замовити замір за місцем об'єкту

Продовжуйте заповнювати
Прямий зв'язок