Натяжні стелі Рівне / натяжні потолки від ПРІОРІ

Натяжні стелі

Організуємо безкоштовний виїзд для заміру та консультації у Вас вдома. У нас організована командна робота та чіткий розподіл обов’язків – саме тому кожен працівник професіонал своєї справи.

Працюємо тільки з безпечним обладнанням та перевіреними матеріалами від надійного виробника (Бельгійська та Французька сертифікація).

Проводимо гарантійне обслуговування після монтажу. Більше 40% нових клієнтів приходять до нас по рекомендаціях. Наш спеціаліст працює в масці та рукавичках, що гарантує Вам абсолютну безпеку. 

Ми враховуємо всі Ваші побажання, наш спеціаліст кваліфіковано проконсультує, порадить як підготувати приміщення, підкаже на якій стадії ставити натяжну стелю саме у Вашому випадку. Що створить затишок у Вашій оселі.

Готові рішення

Приклади вартості

натяжна стеля у спальню

Дитяча кімната

Дворівнева натяжна стеля з комбінацією фотодруку та матового полотна у якості другого рівня. У роботі використане арт-полотно з фотодруком - "Хмари" та біле матове полотно M303. Виконано монтаж люстри та декоративної вставки по периметру.

13 м2

Ціна 8000—8200 грн.

натяжна стеля балкон

Крита тераса (зимовий сад)

Глянцеве полотно L507 з великою кількістю додаткових кутів, кожен з яких виконувався під віконну металоконструкцію. На стелі змонтовані кріплення для підвісних вазонів. Виконаний монтаж люстри та декоративної вставки по периметру.

15 м2

Ціна 6000 грн.

натяжна стеля ванна

Ванна кімната

Дворівнева стеля, яка складається двох елементів глянцевого полотна. Монтаж 4 точкових світильників на другому рівні, монтаж криволінійної конструкції.

6 м2

Ціна 5600-6000 грн.
Стеля другого рівня близько 4,5 м2

натяжна стеля спальня

Спальня

Мансардна стеля з трапецевидними елементами. Матеріал – білий сатин S501. Складається з трьох окремих полотен, з'єднаних між собою сепараційним профілем із застосуванням перегину. Виконаний монтаж люстри та декоративної вставки.

16 м2

Ціна 6500 грн.

Заміри безкоштовно:

Виклик замірника

Рівне

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram